PROFIL AHLI MAJLIS PROFIL AHLI MAJLIS


Dato' Patahiyah binti Ismail, DSPN.,DJN.,KMN.,AMN.,BCN.,PKT.,PJK.
hiyah@mbpp.gov.my

 

 

BIL  
NAMA
PEKERJAAN
NO TELEFON / EMAIL
1
 
Encik Ahmad Azrizal bin Tahir, PKT.
 
Ahli Perniagaan
 
012-4984556
 
azrizal@mbpp.gov.my
2

Encik Eric Lim Seng Keat

Juru Audit

016-4143428

leeyeang@gmail.com

eric@mbpp.gov.my

 

3

Encik Felix Ooi Keat Hin

Pengurus Syarikat

016-4171331

felixooikh@gmail.com

 

felix@mbpp.gov.my

 
4
 
Encik Francis a/l Joseph
 
Konsultan Unit Amanah
 
012-4743321
 
francis@mbpp.gov.my
5

Encik Goh Choon Keong, PJM., PJK.

Pengarah Syarikat

019-471 7931

maxgoh@rocketmail.com

 

ckgoh@mbpp.gov.my

6
 
Encik Gooi Seong Kin
 
Penterjemah Bebas
 
016-4571271
 
 
gooiseongkin@mbpp.gov.my
7

Encik Harvindar Singh a/l Darshan Singh

Ahli Perniagaan

012-4282250

dapharvindar@hotmail.com

 

harvindar@mbpp.gov.my

8

Encik Joseph Ng Soon Siang

Ahli Perniagaan

 012-4239143


josephssng@gmail.com

 

joseph@mbpp.gov.my

9

Encik Kumaresan a/l Aramugam

Pembantu Khas

 014-9459621

kumarbayanbaru@gmail.com

 

kumaresan@mbpp.gov.my

10

Encik Lee Chun Kit

Eksekutif Komunikasi & Acara

012-5192152


chrischunkit@yahoo.com

 

cklee@mbpp.gov.my

11

Encik Lim Boon Beng, PJK.

Peguam

012-5644400


limboonbeng1@gmail.com

 

bblim@mbpp.gov.my

12

Dr. Lim Mah Hui

Penyelidik

012-4221880


limmahhui@gmail.com

 

limmahhui@mbpp.gov.my

13

Encik Mhd Nasir bin Yahya

Sendiri

 012-4026739

nasiryahya53@gmail.com

 

mnasir@mbpp.gov.my

14

Encik Mohamed Yusoff bin Mohamed Noor
PJM., PJK

Sendiri

012-4728114
017-5333301

 

useno64@yahoo.com

 

mohamedyusoff@mbpp.gov.my

15

Encik Muhammad Bakhtiar bin Wan Chik

Ahli Perniagaan

019-4708811


bakhtiar.m@gmail.com

 

mbakhtiar@mbpp.gov.my

16

Puan Nur Zarina binti Zakaria

Penyelidik

011-15785098


nurzarinazakaria1981@gmail.com

 

nzarina@mbpp.gov.my

17

Encik Ong Ah Teong

Pembantu Khas YB. ADUN Dato Keramat

012-4106566


atongjyc@gmail.com

 

oateong@mbpp.gov.my

18

Encik Sha'ari Bin Md Salleh

Perunding Pensijilan Halal

013-7887786


shaarims80@gmail.com

 

sha'ari@mbpp.gov.my

 

 

19

Encik Sukumar a/l Subramaniam

Jurutera Staff Kanan

 019-4585901
 

sukumar@mbpp.gov.my

20

Cik Syerleena Binti Abdul Rashid

Sendiri

019-2256502


syerleena.abdrashid@gmail.com

 

syerleena@mbpp.gov.my

 

21

Encik Tan Chiew Choon

Pengurus

019-4704499


edward_cctan@yahoo.com

 

cctan@mbpp.gov.my

22

Cik Tan Hooi Peng

Sendiri

 019-4986212

hooipeng1215@gmail.com

 

hptan@mbpp.gov.my

 

23

Dr. Tan Kim Hooi

Pengarah

016-4387855


khtan@mail.com

 

khtan@mbpp.gov.my